Email Tisk

AGRO-partner s.r.o.

Květnová 506/2
Soběslav
392 01


Tel.: +420 381 521 618
Fax: +420 381 521 821

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


http://www.agropartner.czAGRO-partner s.r.o., Soběslav je podnik střední velikosti, jehož převažující činností je prodej, dodávka a servis zemědělských strojů a technologií pro RV a ŽV, činnost v oblasti technologií obnovitelných zdrojů energie. Navazujícími činnostmi je dodávka náhradních dílů, montáže technologií, dále výzkum a vývoj. Firma vstoupila v roce 2003 na český trh s technologií dojicího robotu jako první v oboru, díky tomu disponuje dostatečným potenciálem odborných znalostí a praktických zkušeností.


Ing. Vlastimil Havlík

Ing. Vlastimil Havlíkje spolumajitelem firmy, proto ve firmě působí na pozici jednatele a zároveň hlavního manažera pro celou oblast technologií pro ŽV. Pod jeho vedením se firma dlouhodobě profiluje jako dodavatel nejprogresivnějších technologií především pro chov dojnic. Dále má na starosti marketing, komunikaci se zahraničními firmami, vyhledávání nových produktů a jejich uvádění na trh.


Ing. Jiří Burian

pracuje na pozici technický manažer - servisní inženýr. Je specialistou pro oblast elektro-slaboproud, elektronika, software, hardware, vzduchotechnika, IT. Má 4 letou praxi jako servisní inženýr dojicích robotů.


Ladislav Rába

školený servisní techniky pro provoz a údržbu dojicích robotů Lely.


 

Aktuálně

14. října 2011 se v aule Jihočeské university v Českých Budějovicích uskutečnil WORKSHOP k problematice výzkumu a hodnocení interakcí systému ČLOVĚK – ZVÍŘE – ROBOT v chovu dojnic.

Fotky z workshopu si můžete prohlednout ve fotogalerii.

Anketa

Co je podle Vás největším přínosem dojicích robotů?
 

Počítadlo návštěv

mod_vvisit_counterDnes76
mod_vvisit_counterTýden156
mod_vvisit_counterMěsíc76
mod_vvisit_counterCelkem293665

Online: 1
Vaše IP: 34.204.193.85
,
Dnešní datum: 01. Červen, 2020